O firmie

O firmie

Firma "HPS Energia" powstała na początku września 2006.

Głównym nurtem działalności firmy jest sprzedaż kabli i przewodów elektroenergetycznych niskiego i średniego napięcia, kabli i przewodów sterowniczych, sygnałowych, telekomunikacyjnych oraz specjalnych. Posiadamy również w swojej ofercie kable i przewody bezhalogenowe oraz o zwiększonej odporności na działanie ognia. Jesteśmy dystrybutorem przewodów gołych stalowo-aluminiowych do elektroenergetycznych linii napowietrznych. Oferujemy również przewody odgromowe ze zintegrowanym światłowodem OPGW wraz z osprzętem montażowym.

Działalność naszej firmy oparta jest na bezpośredniej współpracy zarówno z liderami branży kablowej w kraju i zagranicą, jak również z mniejszymi kablowniami, specjalizującymi się w produkcji kabli i przewodów do specjalistycznych zastosowań. Oprócz wyrobów branży kablowej, firma stale rozszerza zakres oferowanych produktów odpowiadając niniejszym na potrzeby swoich klientów, koncentrując się jednakże na asortymencie z zakresu elektroenergetyki oraz elektrotechniki (sprzęt kablowy WN, aparatura nn i SN, oświetlenie, osprzęt instalacyjny, etc).

Dodatkowo nasz firma poszukuje produktów niszowych, zapewniających dywersyfikację źródeł dochodu i stanowiących zabezpieczenie ciągłości obrotów firmy. Rozwój firmy jest dynamiczny (progresja dochodów), jednakże z pełną kontrolą kosztów. Wartość dodana firmy hps energia polega na umiejętnym wykorzystaniu posiadanej wiedzy technicznej oraz doświadczenia zdobytego w wyniku wieloletniej pracy w przemyśle kablowym jak również w szeroko pojętej dystrybucji elektrotechniki. Nasze rozległe kontakty handlowe u dostawców umożliwiają naszej firmie negocjowanie najniższych cen oraz dostęp do rozproszonych stanów magazynowych, dzięki czemu możemy być trwałem ogniwem spajających w łańcuchu pomiędzy producentem a odbiorcą końcowym.

Partnerzy:

NKT